PAR MUMS

Mēs esam vienkārši darba ļaudis, tik pat parasta parādība kā homofobija Krievijā. Mēs stipri neatšķiramies no regulārā homosapiens izskata. Mums nav garas, īpaši koptas bārdas, tuneļi ausīs un citos ar maņu saistītos orgānos. Mēs neesam vegāni vai veģetārieši un izdzirdot vārdu glutēns, mums neskrien skudriņas pa muguru. Ja Tu ietu mums garām pa ielu, nemaz neiedomātos, ka ēdam trešu un par to publiski stāstām internātā.

Mūsu interese ir vairāk zinātniska nekā mantiska, tāpēc uzskatīsim šo par zinātnisku projektu…

 

 

P.s. Atceries, ja Tev k-kas nepatīk, izsaki to rakstot sūdzību, arī šajā sadaļā poga ir zemāk!

Es

Īpaši izlepis ēdienu izvēlē, ļoti rūpīgi izvērtē makaronu siltumu un produktus, kas gatavoti mikrenē. Nepatīk skrimšļi un nedēļu nemainīta eļļa friterī! Ja k-kas negaršos, ēdienu var atvemt kā pārēdies pitons!

Ms. L

Pagaidām vienīgā sieviešu dzimtas pārstāve. Ļoti piesardzīga un uzmanīga ēdināšanas vietu izvēlē, nemēdz akli riskēt, tāpēc vienmēr kaujas lauku pamet ar Smektu kabatā nevis kuņģī!

Mini ME

Mazākais un īsākais no komandas, ēd tikai tad, ja tas ir 100% droši. Prasīgs un izvēlīgs. Parasti izvēlas klasiskās ēstuvju vērtības, kas pagatavotas friterī.

Mr.U

Vienkāršs, draudzīgs un cinisks komentāros. Vienmēr atrod sulīgu epitetu salātiem un kraukšķīgu salīdzinājumu ceptai pārtikai. Mr.U ir kā kobra, kamēr nesakaitini – nespļaus!