PAR BLOGU

Mūsu mērķa objekti ir ēstuves. Ēstuves to vistiešākajā izpratnē. Tās ir mazāk kafejnīcas, un restorāni, bet vairāk vietas, par kurām liela daļa cilvēku pat nemaz nenojauš vai vienkārši tādas neapmeklē.

Nesmādēsim, protams arī restorānus un kafejnīcas, jo zem spilgtas ārienes citreiz slēpjas īsts sūdabrālis!

Īsāk sakot, pētīsim sabiedriskās ēdināšanas vietas un mēģināsim saprast vai izskats mēdz būt maldinošs.

Vērtēšanas kritēriji pavisam vienkārši:

  • Interjers/ eksterjers / atrašanās vieta
  • Ēdienkarte / ēdiens
  • Atmosfēra telpās un pie tām
  • Labierīcības

Vērtējuma atzīmēm lietosim šos mazos draugus smailijs vemjošais smailijs vemjošaissmailijs vemjošaissmailijs vemjošaissmailijs vemjošaisjo mazāk vemjošo draudziņu katrā kategorijā, jo labāk!

P.s. Atgādinām, ka šeit tiek pausts mūsu personīgais, subjektīvais viedoklis, kas balstīts uz sajūtām konkrētā brīdī apmeklējot sabiedriskās ēdināšanas iestādi un lietojot tajā piedāvāto pārtiku! Garšas kārpiņas nemelo…

Ja nu kādam tiešām akūti nepieciešams par k-ko pasūdzēties, zemāk zem teksta atradīsi skaistu pogu, tā domāta Tev sūdzambībele!

Tāpat neaizmirsti pierakstīties jaunumiem, jo tad tu būsi kā Šūmahers, sen atpakaļ, vienmēr pirmais! Poga būs zem sūdzību pogas un reklāmas banera!

Paldies, ka lasat!

5 Comments

Jānis 04/06/2013

Cool!Laba ideja;-))

Vilis 04/09/2013

Pēc bildēm jau jau vnk kuņgis noraustās agonījā!

Juris Čehovs 14/10/2013

Laba ideja, gaidu jaunus rakstus.. Gordon Ramsay nojūgtos ja nokļūtu kādā no šīm vietām 😀

Alberts 29/08/2017

Cool! esat atpakaļ, ļoti gaidīšu jaunos rakstus 😀

Kate 31/01/2019

Interesants blogs par interesantām un kolorītām vietām, tā tik turpināt!
Ja braucat uz Ādažu pusi, ieteiktu pusdienlaikā iegriezties Podnieku ēdnīcā, ko vietējie dēvē par “Plēvēm” (jo atrodas polietilēna ceha admin.ēkā). Tur nelabumu var noķert jau pie ieejas. Tas ir pirmais filtrs. Ja izdodas tikt pa durvīm un ieiet zālē, tur sagaida cits smaku kokteilis. Ja smakām neizdodas sabojāt vēlmi ēst, var tikt pie lēta, uz vietas acu priekšā gatavota ēdiena, kas ir pat +/- garšīgs. Man gan ar 1 reizi pietika, jo ēdiens ir ne tikai degviela, bet arī bauda acīm un degunam. Tas tur drusku iztrūkst. Bet kolorīts – izcils. Acīmredzami – ne interjerā, ne personālā nekas nav mainījies kopš astoņdesmitajiem. https://foursquare.com/v/kristbergs-%C4%93dn%C4%ABca/51c975f1498e7db1dbc022a1
http://adazubildes.blogspot.com/2014/04/paligrazosana-podnieki.html

Leave A Comment